Tüm Kategoriler
EN

En Çok Satan Optik Modül ——RDH 102 39/2

Yayınlanma Zamanı: 2021-07-20 Görüntüleme: 16

Marka: Ericsson
Parça Numarası: RDH 102 39/2
Tip: Fiber Optik Alıcı-Vericiler, Kablolu, optik modül
Form Faktörü: SFP+
Erişim:40km
Dalgaboyu: 1550nm
İletim Ortamı: MM
Kablo Konektörü: LC
DOM (Dijital Optik İzleme): Evet
Açıklama: Ericsson RDH 102 39/2, XFP SM 10GB-ER 40km 1550nm -5/+70C Skyward Telecom, Alcatel, Huawei, Nokia, Ericsson ve ZTE gibi markalar için 9 yılı aşkın süredir kullanılmış ve yenilenmiş ağ ve telekom ekipmanlarının profesyonel tedarikçisidir, Cisco vb.
Neden bizi seçeceksin:
--Telekom ekipmanlarında 9 yılı aşkın deneyim
-3 ay garanti
--Dünya çapında 2000+ müşteri
-- %90'a varan indirim.
Ayrıca Ericsson'un çok sayıda başka optik modülünü de sağlıyoruz. Herhangi bir gereksiniminiz varsa, lütfen https://www.skywardtel.com adresini ziyaret edin veya adresine e-posta gönderin. [email protected]