Tüm Kategoriler
EN

Ayarlanabilir DWDM Alıcı-Verici ile Sabit Dalgaboyu DWDM Alıcı-Verici Arasındaki Fark

Yayınlanma Zamanı: 2021-09-22 Görüntüleme: 17

10G SFP+ DWDM optik dalga boyu telsiz sabitken, 10G SFP+ DWDM ayarlanabilir optik telsiz farklı DWDM dalga boyları verecek şekilde yapılandırılabilir. Dalga boyu ayarlanabilir optik telsizs, fiber optik iletişim dalga boyu bölmeli çoğullamada kullanılan esnek çalışma dalga boyları seçimi özelliklerine sahiptir. Sistem, optik ekleme/bırakma çoklayıcı ve optik çapraz bağlantı, optik anahtarlama ekipmanı, ışık kaynağı yedek parçaları ve diğer uygulamalar büyük pratik değere sahiptir. Dalga boyu ayarlanabilir 10G SFP+ DWDM optik telsiz10G SFP+ DWDM optik modüllerinden daha pahalıdır, ancak kullanımda daha esnektirler.

 

Uç erişim katmanında temel kaynakların verimli bir şekilde paylaşılması ve çoğullanması, operatörlerin çeşitli hizmetlere hızlı ve verimli erişim sağlamak ve tamamen optik hizmetlere geçmek için oluşturmaları gereken bir ağ yeteneği ve rekabet gücüdür. Tamamen optik ağlarda, ayarlanabilir DWDM lazerlerin iletişim ağlarında büyük uygulama beklentileri vardır ve omurga ve metropol çekirdek yakınsama ağlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Uygulama, ağ inşasının ve işletiminin ve bakımının büyük ölçüde basitleştirilebileceğini kanıtlamıştır.

 

Skyward Telecom 10G DWDM SFP+ ayarlanabilir optik telsiz 80KM iletim mesafesine sahiptir ve 50HZ ve 100HZ'yi destekler. 50HZ 10G DWDM SFP+ ayarlanabilir optik telsiz 89 kanalı (C17-C61) destekleyebilir ve 100HZ 10G DWDM SFP+ Ayarlanabilir ayarlanabilir. Optik tarafından desteklenen kanal aralığı telsiz C17-C61'dir.